EcMeNe.DarkBB.com

Ec Me Ne Drejt Suksesit Tuaj.
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share
 

 FTI - Fjalor i termave tė informatikės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin


Numri i postimeve : 23
Join date : 23/03/2008

FTI - Fjalor i termave tė informatikės Empty
MesazhTitulli: FTI - Fjalor i termave tė informatikės   FTI - Fjalor i termave tė informatikės Icon_minitimeMon Mar 24, 2008 11:47 am

Duke u nisur nga mungesa e theksuar e fjalorėve nė fushėn e informatikės, Qendra pėr Edukim dhe Pėrparim nė bashkėpunim me organizatėn Alba-Soft hartuan fjalorin - softuer tė teknologjisė sė informacionit. Ky ėshtė njė fjalor shpjegues anglisht – shqip – anglisht qė pėrmban rreth 2500 terma, pėr realizimin e tė cilit ėshtė dashur puna e vyeshme e njė numri tė madh gjuhėtarėsh dhe inxhinierėsh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ecmene.forumsq.net
 
FTI - Fjalor i termave tė informatikės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
EcMeNe.DarkBB.com :: Bota Shqipėtare :: Gjuha Shqipe-
Kėrce tek: