EcMeNe.DarkBB.com

Ec Me Ne Drejt Suksesit Tuaj.
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share
 

 Kujdess..!?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin


Numri i postimeve : 23
Join date : 23/03/2008

Kujdess..!? Empty
MesazhTitulli: Kujdess..!?   Kujdess..!? Icon_minitimeSun Mar 23, 2008 9:17 pm

Disa Hacker te Huaj Kan Fillu Nje Ekspedit qe quhet Phishin Mails Qe me rastin qe hapni mesazhin e derguar nga ata keni lejuar qe Passwordi Juaj te shkoj tek ata dhe atyre t`ju mundesoj qasjen ne email adresen tuaj ...

Prandaj desha t`ju njoftoj te keni Kujdes te mos i hapni letrat e pa njofshme, e posaqerisht ato ne gjuh te huaja e sidomos ne gjuhen Angleze..
Keto mesazha dergohen ne Kartolina per festa si psh Per Kershendella etj etj...

Pra beni Kujdes..

Me respekt Staffi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ecmene.forumsq.net
 
Kujdess..!?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
EcMeNe.DarkBB.com :: Informacionet dhe Lajmet e EcMeNe.DarkBB.com :: EcMeNe.DarkBB.com : Info & Lajme-
Kėrce tek: