EcMeNe.DarkBB.com

Ec Me Ne Drejt Suksesit Tuaj.
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share
 

 Pershendetje!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vjeshta

Vjeshta

Numri i postimeve : 6
Join date : 15/08/2009
Location : Qytet historik

Pershendetje! Empty
MesazhTitulli: Pershendetje!   Pershendetje! Icon_minitimeSat Aug 15, 2009 1:41 am

Isha duke kaluar ksajde dhe me pelqei dizajni i ketij forumi,..eshte e qetee per momentin ,por shpresoj do kete suksese se shpejti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Pershendetje!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
EcMeNe.DarkBB.com :: Tema Shoqėrore :: Prezanto Vehten-
Kėrce tek: