EcMeNe.DarkBB.com

Ec Me Ne Drejt Suksesit Tuaj.
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share
 

 CHIT-CHAT Nė EcMeNe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin


Numri i postimeve : 23
Join date : 23/03/2008

CHIT-CHAT Nė EcMeNe Empty
MesazhTitulli: CHIT-CHAT Nė EcMeNe   CHIT-CHAT Nė EcMeNe Icon_minitimeMon Mar 24, 2008 12:10 pm

CHIT-CHAT tema per disktutime te lira!!!

Pra mund te beni muhabet me njeri tjetrin por jo te perdorni shprehje banale dhe ofenduese,

thjesht muhabet!

me respekt Admin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ecmene.forumsq.net
 
CHIT-CHAT Nė EcMeNe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
EcMeNe.DarkBB.com :: Tema Shoqėrore :: Kafja nė Zbavitu.DarkBB.com-
Kėrce tek: