EcMeNe.DarkBB.com

Ec Me Ne Drejt Suksesit Tuaj.
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share
 

 Rregulloreja per postim tek tema Pyetje dhe Pergjegjje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin


Numri i postimeve : 23
Join date : 23/03/2008

Rregulloreja per postim tek tema Pyetje dhe Pergjegjje Empty
MesazhTitulli: Rregulloreja per postim tek tema Pyetje dhe Pergjegjje   Rregulloreja per postim tek tema Pyetje dhe Pergjegjje Icon_minitimeMon Mar 24, 2008 12:03 pm

Ju lutemi qe kur ta hapni nje tem ta cekni se per qfar osht
P.Sh.Pyetje rreth ......
e jo
P.Sh. 1 Pyetje apo ndihmomeni apo kshtu diqka
Pra kur te hapni temen cekeni ne titull se qka ka

Me Respekt:
Admin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ecmene.forumsq.net
 
Rregulloreja per postim tek tema Pyetje dhe Pergjegjje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
EcMeNe.DarkBB.com :: Tema Shoqėrore :: Pytje & Pėrgjigjije.-
Kėrce tek: